Цензор.НЕТ

19.01.17 16:19

НАЗК просить "Українську правду" надати інформацію про гонорар Лещенка

Національне агентство з питань запобігання корупції запитало в "Української правди" інформацію про виплату народному депутату Сергію Лещенку 5311 гривень у рамках перевірки нардепа на сумісництво і конфлікт інтересів.

Відповідний запит надійшов "Українській правді" від НАЗК, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Згідно з наявною інформацією, Лещенку відповідно до умов цивільно-правового договору в 1-2 кварталі 2016 року вашою організацією нараховані та виплачені доходи в розмірі 5310,98 гривень", - сказано в документі.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Суд переніс розгляд справи про порушення під час купівлі квартири Лещенком на 25 січня

НАЗК просить надати відомості про нарахування таких доходів та засвідчені копії документів, що підтверджують взаємовідносини громадської організації "Українська правда" з Лещенком.

Сергій Лещенко читав лекції в рамках "Школи журналістики", заснованої одним із керівників "Української правди" Павлом Шереметом, який трагічно загинув 20 липня 2016 року. 17 січня з'явилася інформація, що Національне агентство з питань запобігання корупції перевіряє народного депутата Сергія Лещенка на сумісництво і конфлікт інтересів.

"Центр протидії корупції" повідомив, що НАЗК звернулося до них з приводу інформації про контракт Лещенка, за яким він отримав 9 тисяч гривень за лекції в Києво-Могилянській Академії.

Також читайте: Квартира Лещенка: "Я вважаю "Українську правду" занадто знаковим ЗМІ, щоб переводити перевірки позик у формат допитів", - Луценко
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики