Цензор.НЕТ

19.01.17 16:23

Служба зайнятості запустила "електронну чергу" для реєстрації безробітних

З січня 2017 року Державна служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України.

Про це повідомив в. о. голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну.

"Не чекаючи відповідних законодавчий змін, Державна служба зайнятості продовжує реформування. Для нас уже не є новинками відеорезюме, відеопрезентації вакансій, онлайн-співбесіди. Ми прагнемо бути на крок попереду. Для нас важливо бути ближчими до людей, консультувати, направляти, а найголовніше - надавати допомогу в пошуку гідної роботи із достойною заробітною платою. Тому розпочав свою роботу наш новий сервіс із онлайн-реєстрації на прийом. Це заощадить час шукачів, і дозволить підійти до пошуку роботи більш продуктивно", - сказав Валерій Ярошенко.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Вакансій, які ми маємо сьогодні в країні, недостатньо для того, щоб усіх українців забезпечити робочими місцями", - Гройсман про безробіття. ВIДЕО

За його словами, завдяки сервісу можна не виходячи із дому записатись на первинний прийом до центру зайнятості або отримання консультації. У разі, якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».

У прес-службі також зазначили, що вже в першому кварталі цього року запрацює новий сайт ДСЗ.

Читайте також: Кількість безробітних в Україні з січня 2016 року скоротилася у півтора рази, - Держстат

"Цей інформаційний ресурс стане найбільшим майданчиком для пошуку роботи в Україні. До розробки його концепції були залучені кращі міжнародні експерти, в тому числі - представники МОП і ООН", - сказано в повідомленні.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики