Цензор.НЕТ

19.01.17 16:53

Україна приєдналася до міжнародних стандартів перевезення небезпечних вантажів

На сьогоднішньому засіданні Верховної Ради України за приєднання до Протоколу про внесення поправок до Європейської угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів проголосувало 234 народні депутати.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі МВС.

"Це подія наблизила МВС України до виконання міжнародних зобов'язань за угодою з ЄС та імплементації відповідних директив без порушення дедлайнів", - повідомила заступник міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції Анастасія Дєєва.

Здійснюючи подання відповідного законопроекту у Верховній Раді, вона повідомила, що Україна приєдналася до зазначеної Європейської угоди в 2000 році.

Читайте також: Ляшко: У зв'язку з підняттям тарифів на залізничні перевезення українська продукція стане менш конкурентоспроможною

"Ухвалення поправок до Протоколу про приєднання дозволить привести норми національного законодавства у відповідність до норм законодавства Європейського Союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів", - зазначила заступник міністра.

Положення законодавства України у сфері перевезення небезпечних вантажів будуть адаптовані до положень Директиви 2008/68/ЄС, якими передбачено необхідність забезпечення безпеки під час перевезення небезпечних вантажів, у тому числі у взаємодії різних видів транспорту, забезпечення можливості встановлення спеціальних вимог щодо безпеки національного та міжнародного перевезення небезпечних вантажів у межах території України.

Ухвалення закону підтверджує згоду України на обов'язковість для неї Протоколу про внесення поправок до пункту a) частини першої статті 1 та частини першої та пункту b) частини третьої статті 14 Європейської угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ), укладеної в Женеві 30 вересня 1957 року, та забезпечить приведення норм національного законодавства у відповідність до положень ДОПНВ.

Також читайте: СБУ затримала на кордоні із зоною АТО продукти і будматеріали на півмільйона гривень

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики