Цензор.НЕТ

19.01.17 16:59

Україна і Польща мають намір домовитися про співпрацю в галузі вищої освіти, - Міносвіти

Україна і Польща мають намір підписати угоду про співпрацю у сфері вищої освіти


Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства освіти і науки.

У четвер міністр освіти і науки України Лілія Гриневич провела зустріч із послом Польщі в Україні Яном Пєклом, у ході якої сторони обговорили майбутній візит в Україну віце-прем'єр-міністра з питань науки і вищої освіти Польщі Ярослава Говіна

Читайте також: Польща в 2016 році видала українцям понад 1,2 млн віз

"Хочу відзначити, що зараз із міністерством науки і вищої освіти Республіки Польща майже узгоджений проект угоди про співпрацю у сфері вищої освіти. Ми плануємо його підписати вже в квітні", - заявила Гриневич.

Підписання такої угоди сприятиме активізації співпрацю в сфері вищої освіти між країнами. Також для систематичного моніторингу результатів спільних дій може стати двостороння комісія з питань вищої освіти.

Також читайте: Україна відкрила почесне консульство в польському місті Лодзь. ФОТО

"На 2017 рік заплановано відновлення спільної українсько-польської комісії з питань співпрацю у сфері науки і технологій. Також між профільними міністерствами укладена спільна програма науково-технічної співпраці. Нею передбачено проведення конкурсу українсько-польських наукових проектів вже в першій половині 2017 року", - зазначила міністр освіти.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики