Цензор.НЕТ

19.01.17 18:18

Україна провела військову інспекцію в Ростовській області, - Міноборони РФ

Україна завершила проведення інспекції на території Ростовської області Росії.

Про це повідомив у четвер начальник російського національного Центру зі зменшення ядерної небезпеки Сергій Рижков, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"У період з 16 по 19 січня 2017 року в рамках Віденського документу 2011 про заходи зміцнення довіри і безпеки українська інспекційна група, до складу якої увійшли представники Данії та Канади, провела інспекцію зазначеного району на території Південного військового округу", - сказав Рижков.

За його словами, огляди пройшли в районі міст Ростов-на-Дону, Азов, Таганрог, Новошахтинськ, Каменськ-Шахтинський і Новочеркаськ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Мотузяник про українську інспекцію в Ростовській області РФ: "Це перевірка наявності або відсутності військової діяльності"

"У ході роботи інтернаціональна інспекційна група не спостерігала в зазначеному районі військової діяльності Збройних Сил Російської Федерації, що підлягає попереднім повідомленням", - сказав представник військового відомства РФ.

Він зазначив, що керівник української інспекційної групи по завершенні інспекції категорично відмовився повідомити російську супроводжуючу групу свої висновки і підсумки проведеної роботи.

Він зазначив, що в ході інспекції всі побажання інспекційної групи з відвідування різних місць в обстежуваному районі російською стороною були виконані.

"Зокрема, інспекторам було надано можливість відвідати військові полігони "Кадамовський" і "Кузьмінський", залізничну станцію навантаження і вивантаження "Матвєєв Курган" і "Хапри". Крім того, інспектори отримали брифінги від командування всіх військових частин і формувань, розташованих у районі інспекції", - повідомив Рижков.

Також читайте: Командування окупаційних військ на Донбасі оформлює документи про звільнення військових РФ за добу до їхньої загибелі, - ГУР


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики