Цензор.НЕТ

19.01.17 20:25

Сюмар прогнозує обрання голови правління НГТУ до кінця квітня

Заступник голови фракції "Народний фронт" у Верховній Раді, голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар прогнозує, що голову правління публічного акціонерного товариства "Національна громадська телерадіокомпанія України" (НГТУ) буде обрано до кінця квітня.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Нам потрібно обрати нового керівника - голову правління НГТУ. Це повинна зробити незалежна наглядова рада НГТУ, яка вже створена, на підставі конкурсу концепцій кандидатів... Через 2,5-3 місяці, найімовірніше, голова правління може бути обраний", - сказала вона.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Держава зареєструвала "Національну суспільну телерадіокомпанію"

Сюмар зазначила, що концепція кандидата-переможця повинна бути втілена.

Це має на увазі створення нових програм, форматів мовлення, мережі мовлення.

"Тільки через півроку-рік ми зможемо говорити про те, що суспільне мовлення з'явиться реально, а не лише юридично", - додала депутат.

Раніше Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення призначив виконувачем обов'язків голови НСТУ заступника генерального директора Національної телерадіокомпанії (НТКУ) Анну Бичок до того часу, коли члени спостережної ради НГТУ оберуть голову правління.

Згідно із законодавством, він обирається на 4 роки на конкурсній основі.

Також читайте: "Період державного ТБ і радіо завершено остаточно", - ЄС про реєстрацію "Національної суспільної телерадіокомпанії України"

Нагадаємо, 19 січня Міністерство юстиції зареєструвало публічне акціонерне товариство "Національна громадська телерадіокомпанія України" (НГТУ) як юридичну особу і припинило діяльність юридичної особи "Національна телерадіокомпанія України" (НТКУ).
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики