Цензор.НЕТ

19.01.17 20:09

Озброєння місії ОБСЄ на Донбасі можливе лише після прийняття відповідного рішення 57 країнами-членами організації, - Хуг

Перший заступник голови спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співпраці в Європі (СММ ОБСЄ) Олександр Хуг підкреслює неможливість озброєння місії до прийняття відповідного рішення 57 країнами-членами ОБСЄ.

Про це він заявив на прес-конференції в Маріуполі (Донецька область), передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Це рішення, яке повинні приймати 57 країн-членів ОБСЄ. Вони повинні досягти консенсусу з даного питання. І це рішення може бути прийнято на засіданні постійної ради у Відні (Австрія), але до того, як таке рішення буде прийнято, СММ ОБСЄ залишається неозброєною, цивільною спостережною місією", - сказав Хуг.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Росія продовжує озброювати, тренувати і воювати на боці бойовиків на Донбасі, - місія США при ОБСЄ

Він також зазначив, що в першу чергу необхідно відповісти на питання, яким було б завдання подібної збройної місії, і це завдання також має бути визначено країнами-членами ОБСЄ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики