Цензор.НЕТ

19.01.17 21:31

Відсутність Порошенка й інших українських політиків у сніданку Пінчука - це "постріл з гармати по горобцях", - радник віце-президента Європарламенту

Демонстративна відсутність Президента Порошенка, віце-прем'єра з питань євроінтеграції та багатьох інших політиків в українському сніданку, який традиційно організовується олігархом Віктором Пінчуком у Давосі паралельно із засіданнями Всесвітнього економічного форуму - це такий собі "постріл з гармати по горобцях"".

Про це політичний радник віце-президента Європейського Парламенту Іоанна Мірча Пашку Ярослав Мендусь заявив у коментарі Цензор.НЕТ.

Раніше громадянське суспільство в Україні з обуренням відреагувало на роздуми Віктора Пінчука щодо припинення російської агресії на Донбасі шляхом політичних поступок Путіну і де-факто визнання російської анексії Криму.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко не братиме участі в "сніданку Пінчука" під час Давоського форуму, - Цеголко

"Добре, що після краху режиму Януковича чинна влада побоюється ігнорувати громадську думку щодо таких чутливих питань. Але в даному випадку йдеться не про Пінчука, а про можливість на розкрученому міжнародному майданчику заявити, що Україна не погодиться на роль пасивного об'єкта в політиці, а буде відстоювати свою суб'єктність усіма силами, що українська влада в нових реаліях не зможе за кулісами домовитися всупереч національним інтересам, без загрози бути відправленою негайно в небуття, що стаття українського олігарха в NYT - це підігрування проросійськи орієнтованій частині світового політикуму, а фактично - потурання Путіну в його фюрерських планах повернути колесо історії назад.

Хоча не можна виключити й іншої мотивації цього демаршу... українське прислів'я каже: "Ворон ворону ока не виклює", - а олігарх - олігархові?!", - зазначив Мендусь.

Також читайте: У Давосі відбувається традиційний сніданок Віктора Пінчука

Нагадаємо, раніше український олігарх Віктор Пінчук написав у The Wall Street Journal, що Україні варто прийняти ситуацію на Донбасі такою, якою вона є, і провести місцеві вибори. Крім того, на його думку, Україні треба відмовитися від ЄС і НАТО. Пізніше він уточнив свою позицію.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики