Цензор.НЕТ

19.01.17 22:42

"Через двох безвідповідальних лідерів - Асада і Путіна - ми маємо великі проблеми з глобальною безпекою", - Порошенко в інтерв'ю CNN

Президент Петро Порошенко в інтерв'ю телекомпанії CNN зазначив, що українська економіка демонструє зростання, і створена антикорупційна система за останній рік показала свою ефективність.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу глави держави.

"У 2016 році ми мали зростання економіки. Рівно рік тому, коли ми зустрічалися тут, було завершено створення антикорупційної структури. І сьогодні вона вже приносить свої результати", - зазначив Порошенко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Зростання економіки в 2017-му становитиме близько 3%, - Гройсман

Глава держави також наголосив на важливості для України сильної та об'єднаної Європи і трансатлантичної єдності, включаючи США. "Тут, у Давосі, у нас була цікава тема для обговорення про відповідальне лідерство. Думаю, що через двох безвідповідальних лідерів - Ассада і Путіна - ми маємо великі проблеми з глобальною безпекою", - підкреслив Петро Порошенко. Президент також додав, що кібератаки є частиною гібридної війни РФ.

Також читайте: "Директори компаній відчувають реальні зрушення в Україні та поліпшення інвестиційного клімату", - Порошенко

Президент наголосив на підтримці України з боку США в останні 2,5 року і висловив сподівання на продовження ефективної співпраці.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики