Цензор.НЕТ

20.01.17 08:34

Путіну потрібен ворог, а Європі підтримка з боку США, - глава МЗС Польщі

Європейському союзу потрібно переконувати США триматися разом, тому що в багатьох випадках Європа не може самостійно вирішити проблеми у світі, сказав голова міністерства закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський, виступаючи під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна", відеозапис якого опубліковано на сайті форуму.

"Ми повинні продовжувати переконувати американців триматися разом. Коли ми були розділені, почалася Перша і Друга світові війни, а також війна на Балканах. І щоразу Європа не могла вирішити ці проблеми. Зараз без американців Європа не може вирішити конфлікт на сході України. Всі формати, які створює ЄС, досі не є достатніми і не приводять до виконання ухвалених рішень", - зазначив він.

Ващиковський додав, що немає сенсу обговорювати антиросійські санкції, їх буде продовжено. Він зазначив, що не бачить причин зняття обмежень, адже умови Мінських домовленостей не виконано.

Також читайте: Позиція ЄС щодо Мінських угод принципова, - голова МЗС Словаччини Лайчак

Голова МЗС наголосив, що від початку конфлікту на Донбасі ЄС не відмовлявся від діалогу з Росією, але реакція РФ була протилежною.

"Проблема в тому, що що б ми зараз не пропонували Путіну, все відкидається. Тому що він потребує нас. Йому потрібен ворог. Це характерна для політичної науки проблема. Він потребує нас як своєрідного цапа-відбувайла, як виправдання", - зазначив Ващиковський.

Нагадаємо, раніше Ващиковський заявив, що польська влада сумнівається в можливості виконання Мінських домоленостей.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики