Цензор.НЕТ

20.01.17 10:05

"Ми - народ. Ми впораємося": Обама звернувся до американців із прощальним листом

Президент США Барак Обама, термін повноважень якого закінчується 20 січня, звернувся до американських громадян із прощальним листом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє ZN.UA.

Обама нагадав, що в Білому домі є традиція залишати в овальному кабінеті лист наступнику.

"Але перед тим, як я залишу листа 45-му президенту, я хочу ще раз подякувати вам за честь бути вашим 44-м президентом. Тому що все, чого я навчився за цей час, я навчився завдяки вам. Ви зробили мене кращим як людину і як президента", - йдеться у зверненні, опублікованому на офіційному сайті Білого дому у четвер, 19 січня.

Обама згадав працю американських науковців, які допомагають пораненим військовим. Про те, як змінюються життя сімей, шлюби які визнали рівними з традиційними. Як діти своєю щедрістю нагадують про обов'язок піклуватися про біженців, один про одного, працювати заради миру.

"Всі ці вісім років ви були джерелом доброти, життєстійкості і надії, з яких я черпав силу", - запевнив Обама.

Також дивіться: Росія продовжує окуповувати українську територію і втручатися у справи України, - Обама. ВIДЕО

Говорячи про перспективи американського суспільства і політичної системи Обама нагадав, що "США - це не проект однієї людини".

"Наймогутніше слово в нашій демократії - це слово "Ми". Ми - народ. Ми впораємося", - підкреслив глава держави, додавши, що майбутнє країни - в щоденних прояви громадянської позиції.

"Усі ми, незважаючи на те, яку партію підтримуємо, повинні продовжувати цю роботу - роботу громадянина. Не тільки тоді, коли проходять вибори, не тільки коли під загрозою наші приватні інтереси, але і на всьому проміжку життєвого шляху", - зазначив президент.

Текст свого листа Обама закінчив фразою "Так, ми можемо" (Yes, we can) - гаслом його виборчої кампанії 2008 року.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Обама продовжив антиросійські санкції ще на рік

Напередодні на своїй останній прес-конференції в статусі президента США Обама повідомив, що перший час після виходу у відставку збирається присвятити не політиці, а сім'ї. "Я хочу побути трохи в тиші і не чути своїх промов, яких було дуже багато.

Я хочу витратити дорогоцінний час з моїми дочками", - сказав Обама, зазначивши, що також має намір "дещо написати" на відпочинку.

Нагадаємо, що 20 січня у Вашингтоні відбудеться інавгурація нового президента США Дональда Трампа. На церемонії очікують близько мільйона осіб.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики