Цензор.НЕТ

20.01.17 10:29

"За добу на підконтрольну територію пройшло 24,7 тис. тонн енергетичного вугілля. І так щодня", - Черниш про постачання палива з Донбасу

Все вугілля, необхідне українській енергетиці, перебуває на окупованих територіях Донбасу.

Міністр з питань окупованих територій Вадим Черниш розповів журналістам про те, скільки вантажів щоденно йде з Донбасу залізницею, передає Цензор.НЕТ із посиланням на інтерв'ю "Газета.Ru".

- Цифри змінюються щодня, все залежить від того, які перегони працюють. Всього таких залізничних перегонів п'ять, і кожен день я отримую довідку про їхню роботу. Сьогодні (на момент розмови. - Ред.), наприклад, через вибух не працює перегін Стаханов - Попасна. Щодо інших перегонів - через Ясинувату вантажі не йшли. Працювали ділянки Сентянівка - Шипілова, Микитівка - Майорськ, Луганськ Південний - Кондрашевська Нова. За добу на підконтрольну територію пройшло 364 вагони, які перевезли 24,7 тис. тонн енергетичного вугілля. І так щодня.

Також читайте: "Я підтримую позицію Президента про те, що території можна повернути тільки політико-дипломатичним шляхом. Ніякого військового шляху тут бути не може", - Черниш

Також Черниш розповів і про те, скільки вугілля потрібно українській енергетиці.

- Ми розуміємо, що відбувається. Всього 9,2 млн антрациту потрібно для енергетики України, і весь він - на неконтрольованій території. Істотна частина руху обсягів вугілля відбувається всередині бізнес-ланцюжків ДТЕК Ріната Ахметова та інших приватних власників, які володіють шахтами і одночасно є бенефіціарами енергогенеруючих підприємств, куди це вугілля постачається. Вони переміщують вугілля через лінію зіткнення, але при цьому всі взаєморозрахунки в цих схемах відбуваються на українських територіях і, відповідно, не корумпують блокпости і військових, - сказав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики