Цензор.НЕТ

20.01.17 11:07

Підвищення тарифів на вантажні перевезення зумовить банкрутство вітчизняного виробника, - Ляшко

Зростання тарифів на вантажні залізничні перевезення неприпустие і призведе до збільшення собівартості продукції української промисловості і скорочення робочих місць, заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі програми Події на ТРК "Україна".

"За великим рахунком, "Укрзалізниця" банкрутує нашого національного виробника. Що таке підвищення тарифів? Це збільшення собівартості продукції, це як наслідок скорочення робочих місць, в тому числі в металургії, у вугільній галузі", - заявив Ляшко.

Ситуація, за словами політика, ускладнюється тим, що зараз національний виробник перебуває в найскладніших умовах - у нього немає можливості взяти дешеві "довгі" кредити, нестабільна гривня і зовнішні ринки.

"Треба навпаки - не підвищувати тарифи для того, щоб дати можливість нашому національному виробнику бути конкурентоспроможними", сказав Ляшко.

Ляшко зажадав від уряду відмовитися від ідеї підняття тарифів, тому що ций крок вдарить по добробуту людей.

"Підвищення тарифів на залізничні перевезення в результаті призведе до того, що будуть скорочені робочі місця на величезній кількості промислових підприємств. У підсумку - втратить Україна. Тому треба не тарифи підвищувати, а треба дати дешеві кредити національному виробнику, треба створювати робочі місця і треба піднімати людям зарплати", - резюмував Олег Ляшко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики