Цензор.НЕТ

20.01.17 10:44

ROSHEN зупиняє Липецьку кондитерську фабрику

Закриття заплановано на квітень 2017 року.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу корпорації, таке рішення ухвалено з економічних і політичних причин.

"Повну зупинку виробництва і консервацію виробничих та інфраструктурних об'єктів заплановано на квітень 2017 року", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляли неодноразово раніше, арешт майна Липецької кондитерської фабрики, накладений Слідчим Комітетом Російської Федерації в рамках порушеної кримінальної справи, зробив продаж фабрики неможливим.

Також читайте: Інвестбанкір Пасенюк про продаж російських активів Roshen: "Операцію за поточних обставин не можна закрити"

"Починаючи з 2013 р. виробництво продукції на Липецькій кондитерській фабриці скоротилося втричі. Причиною тому стало і різке зниження асортименту після необґрунтованої заборони Росспоживнаглядом у 2013 році імпорту української продукції ROSHEN на територію РФ, і активна дискредитація діяльності фабрики в російських і українських ЗМІ, і тиск органів влади в низці регіонів на торговельні організації через продаж продукції Липецької кондитерської фабрики, і зниження загального рівня купівельної спроможності населення", - повідомляє Катерина Македонська, начальник відділу зв'язків з громадськістю та комунікацій ДП "Кондитерська корпорація "ROSHEN".

У зв'язку зі спадом виробництва на фабриці постійно відбувалися масові скорочення персоналу.

Персонал, що залишився (близько 700 осіб), уже проінформовано про зупинку діяльності фабрики. Необхідне повідомлення про масове скорочення буде подано в Липецький центр зайнятості найближчим часом.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики