Цензор.НЕТ

20.01.17 11:35

Абсурдно вважати, що Крим повернеться просто через підвищення рівня життя в Україні, - Джемілєв

Окупований Росією Крим неможливо повернути Україні тільки за рахунок підвищення рівня життя в країні, вважає уповноважений українського Президента у справах кримськотатарського народу, народний депутат від БПП Мустафа Джемілєв.

Як передає Цензор.НЕТ, таку точку зору Джемілєв озвучив у коментарі Новому времени.

"Коли кажуть, мовляв, влаштуємо в країні хороше життя і мешканці Криму самі захочуть в Україну, то це абсурд!" - сказав він.

Пояснюючи свою позицію, Джемілєв зазначив, що російський режим ніколи не зважав на думку населення.

Читайте також: "Росія вдається до тактики "виживання" і "добровільної" еміграції кримських татар з Криму", - Джемілєв

"Згадайте Чечню, де частину людей знищили, частину змусили емігрувати, і де сьогодні залишилися путінські чеченці. Нагадаю також, що за Кримінальним кодексом РФ розмови про необхідність проведення референдуму для визначення статусу території підпадають під статтю 280, яка передбачає до 5 років позбавлення волі за зазіхання на територіальну цілісність Росії", - наголосив Джемільов.

Він також висловив думку, що Україна не зможе повернути Крим військовим шляхом.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Крим є і буде українським", - Гройсман нагадав про річницю загальнокримського референдуму

"Що стосується звільнення, то ситуація така, що ми не можемо військовим шляхом це зробити. Співвідношення сил не те. Такий варіант пов'язаний із великими людськими втратами і навіть втратою цілого півострова", - розповів Джемілєв.

Він зазначив, що бачить звільнення Криму шляхом достатнього тиску на країну-агресора - Росію, насамперед через економічні санкції, "які повинні бути настільки ефективними, що змусили б агресора рахуватися з міжнародним правом і поводитися пристойно".

Також читайте: "Я підтримую позицію Президента про те, що території можна повернути тільки політико-дипломатичним шляхом. Ніякого військового шляху тут бути не може", - Черниш
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики