Цензор.НЕТ

20.01.17 12:16

Ватажки бойовиків пообіцяли збільшити винагороду терористам із січня, але кількість випадків дезертирства і самовільного залишення позицій зростає, - ГУР

Морально-психологічний стан бойовиків залишається на низькому рівні. Незважаючи на обіцянки виплат винагороди бойовикам, які перебувають на передовій, тривають випадки дезертирства і самовільного залишення місця служби.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони.

У тексті повідомлення зазначається: "Морально-психологічний стан особового складу з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ залишається на низькому рівні

Також читайте: Прокуратура почала заочне розслідування проти п'яти прокурорів, які перейшли на бік бойовиків "ЛНР"

Незважаючи на проведення командуванням російських окупаційних військ заходів щодо підвищення мотивації та заохочення військовослужбовців до несення служби на передових позиціях, зростає кількість випадків дезертирства та самовільного залишення місця служби.

З січня ц.р. командування 1 та 2 АК ЗС РФ обіцяє підлеглим виплачувати винагороду у розмірі 9 тисяч російських рублів за місяць несення служби на передових позиціях та участь у зіткненнях з особовим складом сил АТО.

Дивіться: СБУ виявила в зоні АТО російську зброю і боєприпаси. ФОТО

Такі заходи спричинені низькою мотивацією особового складу російських окупаційних військ, призваного у 2015-2016 роках, та зростанням невдоволення командної ланки низьким рівнем укомплектованості підрозділів, що несуть службу на передових позиціях.

Рівень виконавчої дисципліни у з'єднаннях і частинах російських окупаційних військ залишається на низькому рівні. Так, фізичне та психологічне виснаження, приниження особистої гідності з боку командирів та посадових осіб, збільшення кількості проявів нестатутних взаємовідносин та здирництво в 11 окремому мотострілецькому полку (Макіївка) 1 АК спричиняють зростання кількості випадків дезертирства та самовільного залишення місця несення служби, насамперед на передових позиціях".

Читайте також: Три суїциди і п'ять самострілів: бойовики не хочуть продовжувати "службу", - ГУР
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики