Цензор.НЕТ

20.01.17 12:07

Парубій закрив сесію Ради: нардепи пішли на канікули до 7 лютого

Завершилася п'ята сесія Верховної Ради України восьмого скликання.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Ради.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкриваючи ранкове пленарне засідання, нагадав, що в неділю відзначається День Соборності України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Спікер Парубій відкрив ранкове пленарне засідання Ради, останнє на п'ятій сесії

"Це святий для всіх українців день - свято, яке на рівні з Днем незалежності України, скроплене кров'ю і потом багатьох поколінь українців за нашу країну", - наголосив він.

"Сьогодні, в час, коли російський окупант на наших землях проводить агресію, нам важливо пам'ятати цей символічний акт єдності наших земель; ми маємо сказати нашим побратимам, які воюють на окупованих територіях, що зробимо усе можливе, щоб вигнати окупантів, відновити нашу територіальну цілісність і продемонструвати, що соборність і єдність України є для нас найбільшою цінністю", - наголосив Андрій Парубій.

Також читайте: Рада 20 січня проведе годину запитань до уряду і закриє 5-ту сесію

Після цього спікер Ради привітав з днем народження прем'єр-міністра Володимира Гройсмана і оголосив про початок "години запитань до уряду", після якої Парубій закрив п'яту сесію Верховної Ради України восьмого скликання. Він зазначив що протягом цієї сесії Рада ухвалила в цілому 106 законопроектів.

У сесійній залі прозвучав Державний Гімн України.

Шоста сесія почнеться у вівторок, 7 лютого 2017 року.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики