Цензор.НЕТ

20.01.17 13:03

Рева про космічні платіжки за опалення в Києві: Розбираємося і будемо гостро реагувати на такі факти

Величезні суми в платіжках за опалення, які отримали деякі кияни, пояснюються тим, що в Києві значно менше користуються субсидіями на оплату житлово-комунальних послуг у порівнянні з регіонами.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Обозреватель", про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева під час "Години запитань до уряду" у Верховній Раді 20 січня.

"Зараз 7,1 млн домогосподарств з 15 млн отримують субсидію на оплату житлово-комунального господарства. І ми дійсно дивимось на ті платіжки, які люди отримують. Так ось, 7,1 млн домогосподарств, які отримують субсидію, жодне з них подібні космічні платіжки не отримує. Що стосується тих, хто отримує такі вражаючі рахунки: велика частина з них - у Києві. Якщо в середньому по Україні близько 50% домогосподарств користуються субсидіями, то в місті Києві з певних об'єктивних причин, рівень доходів трохи вище, субсидіями користуються лише 20% домогосподарств. Тому такі випадки є", - пояснив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Українцям досить 8 млрд куб. газу на рік, але через неякісну теплосистему втрачається близько 60% палива, - Зубко

Крім того, міністр додав, що відомі і випадки, в яких жителі отримували квитанції із сумами в 7 тис. грн і більше через те, що комерційні фірми, чиї офіси розташовані в житлових будинках, забороняли комунальникам провести перевірку лічильників. Таким чином, жителям довелося платити не тільки за власне житло, але і за відповідні комерційні структури.

"Наші чиновники і всі зацікавлені структури з цим розбираються. Ми будемо гостро реагувати на такі факти", - пообіцяв Рева.

Нагадаємо, раніше в КМДА повідомили, що в отриманих киянами рахунках за опалення період такої послуги перевищує один календарний місяць.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики