Цензор.НЕТ

20.01.17 13:00

Жодної копійки бюджетних коштів, виділених на закупівлю вугілля, не потрапляє до бойовиків, - Кубів

За словами віце-прем'єра, постачальники з шахт зони АТО дотримуються всіх норм українського законодавства.

Українські бюджетні кошти на закупівлю антрацитового вугілля з шахт зони АТО не потрапляють до незаконних військових формувань, їх використовують лише відповідно до українського законодавства. Про це заявив перший віце-прем'єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів під час виступу у Верховній Раді, відповідаючи на запитання народного депутата Семена Семенченка про нібито наявність висновків Служби безпеки України щодо використання бюджетних коштів бойовиками, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Відповідаючи на провокаційне запитання депутата, жодної копійки бюджетних коштів не потрапляє до бойовиків", - сказав він.

Також читайте: "За добу на підконтрольну територію пройшло 24,7 тис. тонн енергетичного вугілля. І так щодня", - Черниш про постачання палива з Донбасу

За словами Кубіва, постачальники з шахт зони АТО дотримуються всіх норм українського законодавства.

"Все, що відбувається для забезпечення енергетичної галузі, відбувається згідно із законами України ... Окремі нормативні документи, які пов'язані з процедурою і контролем Службою безпеки України, проходять відповідно до дій і діяльності самої служби", - сказав Кубів.

Дивіться: Черниш: Україна не думає відмовлятися від вугілля і металу з окупованої території. ВIДЕО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики