Цензор.НЕТ

20.01.17 13:50

АРК має стати Кримськотатарською автономною республікою як невід'ємна частина України, - Чубаров попросив Порошенко прискорити роботу над змінами до Конституції

Голова Меджлісу кримськотатарського народу, депутат (БПП) Рефат Чубаров просить Президента Петра Порошенка прискорити роботу над змінами до Конституції щодо створення Кримськотатарської автономії в складі України.

Про це він заявив у своєму виступі в парламенті, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.net.

Чубаров зазначив, що референдум про відновлення автономії Криму було проведено 26 років тому, коли кримські татари тільки почали повертатися на батьківщину.

Також читайте: "Росія вдається до тактики "виживання" і "добровільної" еміграції кримських татар з Криму", - Джемілєв

"Москва боялася, що доведеться відновлювати Кримськотатарську автономію у зв'язку з поверненням депортованого кримськотатарського народу на свою землю. Крім того, Москва намагаючись зупинити боротьбу українців за відновлення незалежної держави, хотіла отримати потужний важіль, щоб стримувати Україну", - сказав він.

Чубаров нагадав, що кримські татари вимагали провести референдум після того, як вони повернуться.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Абсурдно вважати, що Крим повернеться просто через підвищення рівня життя в Україні, - Джемілєв

"Але Москва поспішала, їй потрібен був такий інструмент тиску на Україну, щоб Україна не стала незалежною. Ми повинні засвоїти з цього урок. Я знову закликаю Президента України й уряд, якомога швидше скликати конституційну комісію, щоб почати роботу з внесення змін до розділу 10 Конституції України "Автономна республіка Крим". Автономна республіка Крим має стати Кримськотатарською автономною республікою як невід'ємна частина України", - заявив він.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики