Цензор.НЕТ

20.01.17 13:42

Можливі зловживання під час нарахування оплати за опалення споживачам Києва буде розслідувати міська інспекція, - КМДА

Випадки зловживання з боку теплопостачальних організацій і факти некоректних нарахувань киянам за послугу централізованого опалення буде перевіряти Житлово-комунальна інспекція в місті Києві (Управління (інспекція) самоврядного контролю КМДА).

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв за результатами обробки звернень киян щодо рівня нарахувань за тепло, отримане в грудні.

"У столиці є дві основні теплопостачальні організації - ВАТ "Київенерго" і ТОВ "Єврореконструкція". Також є споживачі, які за договором отримують тепло від інших приватних підприємств і організацій. Однак для всіх без винятку киян має діяти справедливий і зрозумілий механізм нарахування", - сказав Петро Пантелєєв.

Він зазначив, що є об'єктивні чинники нарахувань, які повинні враховувати споживачі, але ніяких махінацій із платежами бути не повинно.

Читайте також: Рева про космічні платіжки за опалення в Києві: Розбираємося і будемо гостро реагувати на такі факти

"Цього місяця в зоні обслуговування змістилися дати зняття показань будинкових приладів обліку тепла. Якщо раніше зняття відбувалося з 19 до 26 числа, то грудневі зняття відбувалися в останні дні місяця. Тому збільшився і період оплати. Також жителям слід враховувати зниження температури повітря, яке безпосередньо впливає на обсяг спожитого будинком тепла. Однак, якщо всі ці чинники враховано, але ви сумніваєтеся в правильності рахунку за тепло - ми проведемо відповідне розслідування. Для цього в столиці створена і працює відповідна інспекція, співробітники якої виїдуть на місце, перевірять стан роботи системи і вимагатимуть обґрунтування від теплопостачальників", - повідомив представник КМДА.

Водночас, Пантелєєв закликав киян, які знають факти зловживань під час нарахування за тепло, звертатися до столичної інспекції за телефоном (044) 235 36 99.

Нагадаємо, раніше в КМДА повідомили, що в отриманих киянами рахунках за опалення період цієї послуги перевищує один календарний місяць.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики