Цензор.НЕТ

20.01.17 13:37

Про проблеми з Трампом повинен більше турбуватися Брюссель, ніж Київ, - Ар'єв

Від президентства Трампа більше проблем буде у Євросоюзу, ніж у Києва.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна", про це в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат (БПП) Володимир Ар'єв.

"Я не вважаю, що у нас великі проблеми (з Трампом, - ред.). Це більше роздмухана історія, ніж реальність. Насправді, наші дипломатичні лінії працювали під час передвиборчої кампанії з обома штабами. Інша справа, коли медіа створюють реальність, замість того, щоб її відображати. Проблеми від президентства Трампа, думаю, будуть для ЄС, оскільки в його команді є велика підтримка Brexit. Турбуватися більше повинен Брюссель, ніж Київ", - зазначив він.

При цьому Ар'єв додав, що на його думку, поїздки українських політиків у США на інавгурацію Трампа не будуть ефективними.

"Будуть зустрічі з конгресменами, частину передбачено, але я думаю, це не для всіх, хто поїхав. Думаю, десант там висадився на ярмарок марнославства", - сказав він.

Також читайте: Частина українських політиків, які анонсували свою присутність на інавгурації Трампа, не отримала візи, - Борислав Береза

Як повідомляли, 20 січня в США відбудеться інавгурація обраного президента Дональда Трампа. Відразу після цього заплановано святковий хід, в якому візьмуть участь близько 8 тис. осіб.

Трамп має намір підписати низку виконавчих указів одразу після вступу на посаду в день інавгурації. Зокрема, зробити перші кроки до будівництва стіни на кордоні з Мексикою й обмеження імміграції.

Республіканець також відвідає штаб-квартиру Центрального розвідувального управління (ЦРУ), яке неодноразово піддавав критиці під час передвиборчої кампанії і після свого обрання.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики