Цензор.НЕТ

20.01.17 13:53

Прокуратура почала розслідування проти судді і мера в Закарпатській області за підозрою у внесенні неправдивої інформації в е-декларації

Суддя Ужгородського міськрайонного суду та один з мерів внесли недостовірну інформацію в електронну декларацію - прокуратурою розпочато кримінальне провадження.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу прокуратури Закарпатської області.

"З'явились перші результати роботи відділу організації діяльності у сфері запобігання корупції прокуратури Закарпатської області з опрацювання та аналізу електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Зокрема, в ході аналізу декларації одного із суддів Ужгородського міськрайонного суду виявлено факт внесення завідомо неправдивих відомостей до зазначеного документу. У зв'язку з чим слідчим відділом слідчого управління прокуратури області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації)", - сказано в повідомленні.

Читайте також: ГПУ ініціювала додаткову перевірку е-декларацій 29 нардепів: "Встановлено невідповідність задекларованих грошових коштів та офіційно отриманих доходів"

"Крім цього, раніше виявлено аналогічні порушення при подачі електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування одним із міських голів Закарпатської області", - додали в прокуратурі.

Таким чином, станом на 20 січня 2017 року прокуратурою області виявлено 2 кримінальні правопорушення пов'язані із внесенням недостовірної інформації у електронні декларації.

Поряд з цим, прокуратура області продовжує здійснювати аналіз всіх електронних декларацій поданих у 2015 році особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, про результати роботи громадськість буде повідомлено додатково.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": За результатами аналізу електронної декларації народного депутата відкрито кримінальне провадження, - НАБУ

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики