Цензор.НЕТ

20.01.17 14:15

20 із 64 претендентів не допущені до конкурсу на посаду керівника Нацполіції, ще у 7 запитали додаткові дані, - член конкурсної комісії Захаров

Конкурсна комісія не допустила 20 із 64 претендентів до конкурсу на посаду керівника Національної поліції.

Про це Українським Новинам повідомив член комісії Євген Захаров, передає Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що відбулося перше засідання комісії, на якому було затверджено регламент роботи і розглянуті пакети документів від претендентів.

"Ми перевірили документи і зняли з конкурсу 20 кандидатів, тому що їхні документи не відповідають кваліфікаційним вимогам до посади глави Нацполіції", - повідомив Захаров.

Читайте також: Конкурс на посаду глави Нацполіції стартує 18 січня, - МВС. СПИСОК ПРЕТЕНДЕНТІВ

У 7 претендентів комісія запросила додаткові дані.

Двоє з них вже надали необхідні відомості і допущені до конкурсу, ще 5 - повинні надати документи до 10:00 23 січня.

Захаров не назвав імена 20 людей, яких не допустили до конкурсу, але зазначив, що виконуючий обов'язки голови Нацполіції Вадим Троян після тривалого вивчення питання наявності у нього необхідного керівного стажу все-таки був допущений комісією до конкурсу.

Комісія планує почати тестування кандидатів 24 січня, а співбесіди з ними - 30 січня.

Конкурсна комісія має намір визначити 3 претендентів на керівника Нацполіції до 15 лютого.

Нагадаємо, 18 січня стартує консультативний конкурс на заміщення вакантної посади Голови Національної поліції України. 64 людини подали заяви для участі в конкурсі на посаду керівника Нацполіції.

Також читайте: Троян, Крищенко і Бушуєв подали заявки на участь у конкурсі на посаду глави Нацполіції. Нардепів серед претендентів немає, - член конкурсної комісії Захаров
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики