Цензор.НЕТ

20.01.17 15:25

"Ми повинні докладати всіх зусиль для збереження контактів із людьми на непідконтрольних територіях", - Черниш

Голова профільного відомства заявляє про необхідність створювати умови для збереження контактів з населенням Донбасу.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Газета.ру, міністр із питань окупованих територій Вадим Черниш розповів про необхідність зберігати тісні контакти з населенням на окупованих територіях.

"Якщо ви хочете зберігати контакти з людьми, то повинні розуміти, за якими напрямками Ви будете це робити, - каже міністр. - Перший напрямок - це невеликий, не середній і великий, а дрібний бізнес. Якщо ти приїхав і купив дозволені 75 кг товару для перепродажу, то ти контактуєш із людиною, у якої ти купуєш, і є провайдером українських товарів і послуг як мінімум для своїх родичів. Друге - наймана робоча сила. Третє - адміністративні державні послуги. Четверте, різноманітні культурні контакти".

Також читайте: "У нас немає повноважень і можливостей відключати в Луганську воду", - Черниш

Черниш нагадав про концерт "Океану Ельзи" в Маріуполі.

"Він і в Краматорську був абсолютно масовим, але результати маріупольського я особисто бачив на КПВВ в Новотроїцькому. Я там спілкувався з молодими хлопцями, які масово їхали назад у Донецьк із цього концерту. Мене впізали хлопці і вийшли з черги, без преси, без будь-якого офіціозу просто розповідали, як вони заздалегідь виїжджали, щоб не дізналися з того боку, і яким це було для них святом. Ми повинні докладати всіх зусиль для збереження контактів із людьми на непідконтрольних територіях і їх примноження. Так сталося, що ми розділені зараз, але щойно ми туди повернемося, вони повинні органічно влитися в українське суспільство. Ми єдиний народ і єдина країна. Якщо ці контакти не підтримувати, вони швидко змінюються. І людина за 50 кг свинини їде не у Волноваху, а в Гуково Ростовської області, наприклад. Який у цьому сенс? Тому ми боремося за те, щоб КПВВ було якомога більше і вони працювали якомога краще і швидше".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики