Цензор.НЕТ

20.01.17 15:01

Велика Британія і надалі підтримуватиме Україну, - Міністр оборони Великої Британії Феллон

Велика Британія надасть військову допомогу Україні і продовжить підтримувати нашу країну.

Про це заявив Міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон перед переговорами в Києві в п'ятницю, передає Цензор.НЕТ із посиланням на The Telegraph.

Феллон оголосив про те, що британські військові проведуть навчання для українських солдатів, які воюють на сході України з російськими сепаратистами. Британські військові навчатимуть своїх колег із Військово-повітряних і Військово-морських сил України.

Крім того, корабель Королівського флоту вперше за дев'ять років з'явиться в українських водах. Це буде один із великих протичовнових кораблів, який увійде в порт Одеси влітку в рамках переміщення кораблів НАТО, які також відвідають Болгарію і Румунію.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Підтримка України з боку Великої Британії залишається незмінною, - глава АП Райнін провів зустріч із послом Гоф. ФОТО

Крім того, Феллон висловив слова підтримки Британією України, адресовані, на думку видання The Telegraph, новообраному президенту Америки Дональда Трампа, який сьогодні, 20 січня, складає присягу.

"Британія зміцнюється на світовій арені і підтримує своїх українських друзів. Ми посилаємо чіткий сигнал про те, що будемо підтримувати демократію в усьому світі, як і суверенність, незалежність і територіальну цілісність України", - сказав Феллон.

"Свободою не можна торгувати", - підкреслив британський міністр оборони, натякаючи, можливо, на анонсоване Трампом відновлення теплих відносин між США і Росією, передає The Telegraph.

Нагадаємо, сьогодні з Феллоном зустрівся Секретар РНБО Олександр Турчинов.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики