Цензор.НЕТ

20.01.17 15:25

Проїзд у київських маршрутках із 21 січня подорожчає на 1 грн: це пов'язано з підняттям мінімальної зарплати, - КМДА

Всі перевізники, крім комунальних, з 21 січня 2017 року Києві піднімають тариф на одну гривню.

З 21 січня приватні перевізники Києва піднімуть ціну на проїзд у маршрутках міста на 1 гривню. Про це пише "Сегодня" передає Цензор.НЕТ.

Перевізники запевняють, що іншого виходу у них немає. "Основні причини, які сприяли збільшенню вартості проїзду, - це підвищення мінімальної зарплати, подорожчання пального і вимога міськвлади проводити заміну автопарку, закуповувати екологічно чистий транспорт не нижче стандарту Євро-4. Це змушує нас брати кредити, які потрібно виплачувати", - прокоментував виданню один зі столичних перевізників.

Також читайте: У 2017 році залізничні квитки дорожчатимуть: у нас немає іншого виходу, - Бальчун

У комунальній службі перевезень кажуть, що з 21 січня в усіх приватних маршрутках Києва проїзд дорожчає на 1 грн, крім тих, хто вже збільшив тарифи раніше. "Це пов'язано з підняттям мінімальної зарплати. З перевізниками були проведені переговори на рівні керівництва міста. Прийнято спільне рішення, що з суботи подорожчає проїзд у всіх маршрутках на 1 гривню. Тобто, якщо раніше за проїзд брали 4, 5, 6 гривень, тепер він стане 5, 6, 7 гривень ", - розповів начальник комунальної служби перевезень КМДА Сергій Савтир.

Втім, в КП "Київпастранс" заявили, що проїзд в їх автобусах на 39 маршрутах поки дорожчати не буде, але експерти запевняють, що зі старими тарифами вони протримаються не більше двох тижнів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики