Цензор.НЕТ

20.01.17 16:06

Верховний Суд просить КС визнати неконституційним обмеження пенсій прокурорів у розмірі 10,7 тис. гривень

Зазначено, що в п'ятницю відбувся пленум Верховного Суду.

Верховний Суд просить Конституційний Суд визнати неконституційним обмеження пенсій прокурорів у розмірі 10,7 тис. гривень. як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини, про це говориться в повідомленні прес-служби суду.

Зазначено, що в п'ятницю відбувся пленум Верховного Суду.

"За результатами обговорення Пленум дійшов висновку про необхідність звернення до Конституційного Суду України з конституційним поданням щодо відповідності (конституційності) абзацу шостого частини п'ятнадцятої статті 86 Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII «Про прокуратуру» стосовно обмеження максимального розміру пенсії 10740 гривнями, положенням частини першої статті 8, частин другої й третьої статті 22, частин першої та третьої статті 46 Конституції України для забезпечення конституційного порядку у сфері реалізації прав і свобод людини і громадянина, недопущення звуження правових і матеріальних інтересів громадян", - сказано в повідомленні.

Ця норма встановлює обмеження максимального розміру пенсії прокурорів 10 740 гривнями.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Голова ВС Романюк, який підтримував закони 16 січня, претендує на крісло у новому Верховному Суді
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики