Цензор.НЕТ

20.01.17 16:16

Більш ніж 3 тис. бійців ЗСУ підготовано із залученням британських інструкторів у рамках операції "Орбітал", - Полторак

Велика Британія залишається для України важливим і надійним партнером, одним із пріоритетних напрямів подальшої практичної співпраці між оборонними відомствами країн є продовження підготовки військовослужбовців ЗСУ в рамках операції "Орбітал".

Про це повідомив голова Міноборони України Степан Полторак, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу відомства.

Читайте також: Велика Британія і надалі підтримуватиме Україну, - Міністр оборони Великої Британії Феллон

Як зазначив голова оборонного відомства, Велика Британія залишається для України важливим і надійним партнером. За його словами, одним із пріоритетних напрямів подальшої співпраці між оборонними відомствами обох держав є продовження підготовки військовослужбовців Збройних Сил України в рамках операції "Орбітал" і у вищих військових навчальних закладах Великої Британії.

Міністр оборони України висловив подяку Державному секретареві з питань оборони Великої Британії Майклу Феллону за якісну роботу британських інструкторів, які проводять тренування.

Дивіться: Підтримка України з боку Великої Британії залишається незмінною, - глава АП Райнін провів зустріч із послом Гоф. ФОТО

Він також поінформував про рішення розширити цю підготовку практично на всі види ЗС. "З березня 2015 року понад 80 британських інструкторів проводять тренінги. У рамках операції "Орбітал" підготовано більш ніж 3 тисячі військовослужбовців Збройних Сил України. На перше півріччя 2017 року заплановано провести 29 курсів із різних напрямків", - повідомив Полторак.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики