Цензор.НЕТ

20.01.17 17:11

Порошенко: Україна сподівається на продовження ефективної співпраці з новою Адміністрацією Президента США

Президент Петро Порошенко зазначив, що Україна сподівається на продовження ефективної співпраці з новою Адміністрацією Президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу глави держави.

"Ми сподіваємось на продовження ефективної кооперації між Україною та США, підтримку трансатлантичної єдності", - сказав Глава держави, відповідаючи на запитання іноземних ЗМІ щодо очікувань від нової Адміністрації США.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Через двох безвідповідальних лідерів - Асада і Путіна - ми маємо великі проблеми з глобальною безпекою", - Порошенко в інтерв'ю CNN

Президент ще раз наголосив, що незаконною анексією Криму та агресією на Сході України Росія порушила поствоєнну глобальну систему безпеки, яка базувалась на системі Ради безпеки ООН.

Глава держави підкреслив, що в існуючій ситуації НАТО є єдиним механізмом із підтримання безпеки. "Продуктивна співпраця, включаючи співробітництво в безпековій та оборонній сфері, є надзвичайно важливими для України та глобальної безпеки", - зазначив Петро Порошенко.

Також читайте: Порошенко закликав Генсека ООН Гуттереша приділяти більше уваги ситуації з правами людини на окупованих територіях України. ФОТО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики