Цензор.НЕТ

20.01.17 19:15

"Укроборонпром" розширить співпрацю з Великобританією в рамках програми імпортозаміщення

Можливість оснащення української авіації передовою технікою від британських компаній і поглиблення військово-технічного співробітництва обговорили керівники ДК "Укроборонпром" і міністр оборони Великобританії Майкл Феллон.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі "Укроборонпрому", зустріч відбулася на ДП "Антонов", який також входить до складу концерну.

"У мене була можливість на власні очі переконатися в міцних економічних і торгових зв'язках між ДП "Антонов" і британськими компаніями. Це особливі відносини, які ми сподіваємося поглибити в той час, коли наша країна виходить на новий рівень. Ми рішуче підтримуємо наших українських друзів", - зазначив міністр оборони Великобританії, після ознайомлення з новітнім літаком Ан-132, який створювався за участю британських компаній.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": У 2016 році "Укроборонпром" модернізував для армії понад 20 бойових вертольотів. ВІДЕО

"Наше підприємство співпрацює з британськими компаніями майже 30 років. Саме британські комерсанти з компанії "Ейр Фойл" стали вчителями "Антонов" з організації роботи на світовому ринку повітряних перевезень вантажів літаками "Руслан" і "Мрія". Починаючи з 1990 року, літаки "Антонов" виконували завдання Міністерства оборони Великобританії з перевезення різних вантажів під час військових конфліктів, гуманітарних місій та інших операцій і навчань. Ми також високо цінуємо участь партнерів з Великобританії, які постачають комплектуючі для виробництва сучасних літаків від "Антонова", - зазначив президент ДП "Антонов" Олександр Коцюба.

Він додав, що із січня 2017 року в передмісті Лондона працює представництво "Авіаліній Антонова" - "Dreamlifts Ltd".

Нагадаємо, що ДП "Антонов", що входить до складу Держконцерну "Укроборонпром" і є основним підприємством авіаційного кластера, 20 грудня 2016 року продемонструвало новий легкий багатоцільовий літак Ан-132D.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики