Цензор.НЕТ

20.01.17 19:37

Кількість офіцерів запасу, прийнятих на службу в 2016 році, збільшилася в 5 разів порівняно з попередніми роками, - Міноборони

У 2016 році Міністерством оборони була значно активізована робота з прийняття на військову службу офіцерів запасу.

Про це повідомив під час брифінгу заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

Так, порівняно з 2015 роком кількість прийнятих офіцерів збільшилась у 5 разів і зараз становить близько 4 тисяч осіб, з яких понад 2,5 тисячі призначені на первинні посади.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Генштаб ЗСУ не планує проводити 7-му чергу мобілізації, - генерал-майор Талалай. ВIДЕО

"Проведена робота щодо відбору сержантів, які мають вищу освіту, та їх призначення на посади молодших офіцерів з присвоєнням первинного офіцерського звання. Усього за минулий рік підготовлено та призначено 1254 сержанта. На навчальних зборах у бойових військових частинах підготовлено майже 10 тисяч осіб, із яких близько тисячі офіцерів. Ще понад 3 тисячі військовозобов'язаних пройшли підготовку на навчальних зборах у військових частинах і підрозділах територіальної оборони. Кількість військовозобов'язаних, які перебувають на військовому обліку, збільшилася до 400 тисяч осіб", - поінформував генерал-майор Олег Шевчук.

За словами генерала торік у ході призову громадян на строкову військову службу лави Збройних Сил України поповнили близько 16 тис. військовослужбовців. Цього року на строкову службу в ЗСУ планують призвати близько 17 тис. громадян.

У 2016 році Міністерство оборони України провело звільнення близько 75 тис. військовослужбовців, призваних під час часткової мобілізації, з яких понад 58 тис. зараховані в оперативний резерв.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики