Цензор.НЕТ

20.01.17 20:57

Бальчун - Омеляну: "Я приїхав в Україну працювати заради реформи однієї з найбільших залізниць світу, а не для дискусій у принизливому тоні"

Голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Бальчун заявляє, що зіткнувся із саботажем і блокуванням на рівні Міністерства інфраструктури.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Перепідпорядкувавши "Укрзалізницю", Гройсман влаштував із Кабміну шоу Девіда Копперфільда, - Омелян

"Публічна полеміка у стилі "сам дурень" для мене абсолютно неприйнятна. Я приїхав в Україну працювати задля реформи однієї з найпотужніших залізниць світу, а не для дискусій у принизливому тоні. З саботажем, блокуванням, зволіканням мені довелося зіткнутися на найвищому міністерському рівні. Сьогодні речі названо своїми іменами", - написав він.

"Все, що до цього дня вдалося зробити у компанії (а позитивних змін не бачить тільки сліпий), стало можливим лише завдяки особистій підтримці прем'єра Гройсмана. Справи і результат говорять самі за себе. Залишимо інфантильні реакції без коментарів", - резюмував Бальчун.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Бальчун приветствует передачу "Укрзализныци" под управление Кабмина

Як повідомлялося раніше, міністр інфраструктури Володимир Омелян розкритикував роботу глави "Укрзалізниці" Бальчуна, нагадавши про те, що в ході роботи номінаційного комітету, коли відбиралася його кандидатура, він був проти неї.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні затвердив новий статут ПАТ "Укрзалізниця", згідно з яким Міністерство інфраструктури втрачає право бути органом управління компанії.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики