Цензор.НЕТ

20.01.17 21:06

Депутати просять НАЗК перевірити "недешеві" канікули Ляшка в Таїланді

Народні депутати України з різних парламентських фракцій просять Національне агентство з питань запобігання корупції провести перевірку подорожі й відпочинку на початку цього року в Таїланді народного депутата Олега Ляшка.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Нацагентства з питань запобігання корупції.

На думку народних обранців, лідер Радикальної партії не вніс до Єдиного державного реєстру декларацій у передбачений законодавством термін інформацію про суттєві зміни в майновому стані, які відбулися, зважаючи на витрати, пов'язані з цим відпочинком.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Ляшко ін дер парламент міт зе віли", - пісня про виступ головного радикала країни у Верховній Раді. ВIДЕО

У депутатському зверненні йдеться про опубліковані на одному з інтернет-ресурсів авіаквитки, придбані нардепом Олегом Ляшком та його супутником, загальна вартість яких в обидва напрямки на оду особу перевищує граничний розмір придбання майна, інформація про яке має бути внесена до Реєстру декларацій. Зокрема, зазначається, що в разі придбання авіаквитків на суму більше 100 тис. гривень депутат був зобов'язаний у 10-денний строк з моменту їх купівлі письмово повідомити про це Національне агентство з подальшим внесенням цієї інформації до Реєстру декларацій.

"За результатами пошуку в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, станом на 13 січня 2017 року повідомлення про відповідні суттєві зміни в майновому стані народного депутата України Олега Ляшка відсутнє, що може свідчити про порушення Закону України "Про запобігання корупції", - зазначається в зверненні групи депутатів з проханням перевірки обставин та фактів купівлі авіаквитків і невнесення інформації про зміну майнового стану до Реєстру декларацій та відповідного реагування на ймовірне правопорушення.

Також дивіться: Ляшка облили томатним соком у Раді: "Через ваше інтерв'ю мене визнали ворогом у Росії". ВІДЕО+ФОТО

У НАЗК нагадали, що частина 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» передбачає, що у разі суттєвої зміни у майновому стані суб'єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб'єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов'язаний письмово повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Дивіться також: "Це - махрова корупція: Порошенко, Тимошенко, Онищенко й інша бл#дота", - Ляшко. ВIДЕО

Раніше деякі ЗМІ поширили інформацію про те, що лідер "радикалів" і його заступник проведуть на острові Пхукет 10 днів. Самі лише квитки на літак обійшлися лідеру радикалів і його супутнику в понад 200 000 гривень.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики