Цензор.НЕТ

20.01.17 21:19

"Усі професійні учасники ринку мали вільний і рівний доступ до котирувань НБУ", - ICU відкинула звинувачення на адресу групи

Публічні бездоказові твердження Бахматюка, що ґрунтуються виключно на "нашій інформації", є наклепом і спробою відвернути увагу громадськості від мільярдних боргів і справжніх причин неплатоспроможності банків, афілійованих з О. Бахматюком і Ukrlandfarming.

Про це йдеться у відповідь прес-служби ICU на звинувачення О. Бахматюка на адресу групи, озвучені ним у відкритому листі від 17.01.2017 р

"Офіційно заявляємо, що всі його звинувачення на адресу групи є брехнею. Група ICU зацікавлена ​​в тому, щоб усі, хто дає публічні коментарі на тему ринку державних облігацій, мали чітке уявлення про суть роботи цього ринку, і зокрема, розуміння механізму взаємодії НБУ з професійними учасниками ринку в контексті торгівлі ОВДП (облігації внутрішньої державної позики). Починаючи з липня 2015 року, згідно з Положенням про регулювання Національним банком України ліквідності банків України від 30.04.2009 №259 зі змінами, НБУ почав практикувати механізм публічної пропозиції ОВДП зі свого портфеля на двох основних біржах України - "Перспектива" і ПФТС. Рішення про продаж ОВДП з портфеля Нацбанку було прийнято Правлінням НБУ з метою формування кривої прибутковості та пожвавлення вторинного ринку ОВДП, а також для надання банкам додаткових інструментів для диверсифікації своїх активних операцій", - ідеться в повідомленні.

"Усі професійні учасники ринку мали вільний і рівний доступ до котирувань НБУ, які розміщувалися в режимі "ринку заявок" обох бірж, а самі заявки рівними частинами розподілялися між організаторами торгів. Група ICU нарівні з іншими професійними учасниками фондового ринку України мала такий доступ і можливість виконувати заявки з купівлі ОВДП в інтересах своїх клієнтів. Окремо хочемо наголосити, що група ICU ніколи не виступала ні консультантом, ні представником інтересів як О. Бахматюка, так і його кредиторів чи поручителів. Ми не маємо й не можемо мати стосунку ні до боргів, ні до збитків чи прибутків бізнесів, контрольованих О. Бахматюком", - резюмували в прес-службі ICU.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики