Цензор.НЕТ

20.01.17 21:54

Генеральним продюсером Newsone став Носіков

Генеральним продюсером телеканалу Newsone призначений медіа-менеджер Дмитро Носіков. Сьогодні він був представлений колективу телеканалу.

Про це Носіков повідомив в інтерв'ю Детектор медіа.

За його словами, сьогодні був його перший день роботи на телеканалі. Він заявив, що на каналі буде багато еволюційних змін.
"Так, будуть (зміни - ред.), їх буде багато, вони будуть яскравими, але говорити про це рано. У мене сьогодні перший робочий день. Скажімо так, меседж про те, що ми "інформаційна еліта", сформований останнім часом, нікуди не дінеться. І якість людей, які працюють у кадрі, навіть після звільнення частини людей, не привід думати, що зміниться... Навпаки, якість людей, які будуть працювати в кадрі, тільки покращиться", - повідомив він.

За його словами, зараз буде формуватися стратегія телеканалу, потім уже будуть відбуватися ті чи інші зміни.
"Не думаю, що це називається випробувальним терміном, але однозначно зараз буде формуватися стратегія, внаслідок якої відбудуться зміни - і до завершення процесу ще далеко. Але на сьогоднішній момент цифри каналу ростуть, і те, що виготовляється зараз каналом, дає дуже хороші цифри - канал лідер певних аудиторій. Навіщо ламати чи перебудовувати те, що і так непогано працює? Тому поки ми плануємо еволюційну стратегію змін", - заявив Носіков.

При цьому він повідомив, що звільнився з посади радника міністра енергетики Ігоря Насалика.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики