Цензор.НЕТ

20.01.17 22:05

Трамп призначив генерала Маттіса главою Пентагону

Президент США Дональд Трамп, який офіційно приступив до виконання обов'язків 20 січня, в перший день призначив Джеймса Маттіса главою Пентагону.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Генерал Маттіс - це наше перше затверджене призначення", - констатував новий глава Сполучених Штатів, поставивши підпис під документом.

Нагадаємо, Джеймс Маттіс - колишній чотиризірковий генерал морської піхоти, який у минулому обіймав низку високих позицій. Він пішов зі служби в 2013 році з посади командувача Центрального командування США.

Слухання щодо його призначення в Сенаті пройшли без особливих заперечень. Маттіс отримав переважну підтримку як серед республіканців, так і демократів. Зате єдиною складністю, яка могла перешкодити його призначенню, було законодавство, яке забороняє особам, які останні сім років перебували на військовій службі, бути призначеними на чолі Пентагону. Для того, щоб залагодити це питання, обидві палати Конгресу США проголосували за введення виключення для Маттіса.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко: Україна сподівається на продовження ефективної співпраці з новою Адміністрацією Президента США

Маттіс на слуханнях у Комітеті з питань збройних сил Сенату США назвав Путіна "ворогом США" в ключових сферах і виступив на підтримку України. Він також підтвердив необхідність продовження Європейської ініціативи гарантування безпеки. На неї в бюджеті Пентагону в 2017 році виділено $ 3,4 млрд з метою реагування на поведінку Росії в Європі.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики