Цензор.НЕТ

20.01.17 23:20

У справах, пов'язаних з арештом рахунків колишніх українських чиновників, триває досудове розслідування, - прокуратура Латвії

Генеральна прокуратура Латвії у співпраці з колегами з України продовжує спільну роботу у справі про незаконно придбані активи колишніх українських високопосадовців.

Про це повідомила прес-секретар латвійської Генпрокуратури Христина Сутугіна, відповідаючи на відповідні запити Укрінформу, передає Цензор.НЕТ.

"Співпраця з Генеральною прокуратурою України буде здійснюватися у вигляді обміну інформацією, координації напрямків розслідування та дій у рамках кримінальних процесів. Що стосується справ, пов'язаних з арештованими рахунками колишніх українських високопосадовців, то щодо них триває досудове розслідування", - заявила Сутугіна.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ГПУ ініціює початок міжурядового переговорного процесу щодо повернення активів Януковича з Латвії, - Єнін

Представник Генпрокуратури Латвії також зазначила, що у взаємодії Генпрокуратур Латвії та України "обмін інформацією покращився".

Нагадуємо, що 13 січня в Ризі перебувала з офіційним візитом делегація Генеральної прокуратури України на чолі з Юрієм Луценком.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики