Цензор.НЕТ

21.01.17 12:53

Скорочення поставок нафти від РФ має бути заміщене альтернативними варіантами, - Лукашенко

Лукашенко доручив знайти альтернативу поставкам російської нафти.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив замістити скороченя поставок російської нафти альтернативними варіантами. Про це глава держави повідомив 20 січня, приймаючи з доповіддю віце-прем'єра країни Володимира Семашка, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "БЕЛТА".

"Ми домовлялися, що найближчим часом ви мені розкажете про ситуацію в нафтогазовому комплексі країни, особливо через поведінку Росії. За нашими домовленостями і угодами, раніше укладеними, яка у нас обстановка? Ми нічого не приховуємо від людей. Приховувати, я думаю, не треба. Катастрофи немає, але скорочення поставок нафти від Російської Федерації має бути заміщене альтернативними варіантами", - заявив глава держави.

Він зазначив, що відповідні питання обговорювалися ще наприкінці минулого року.

Читайте також: Росія "закрила" окупований Крим для міжнародних місій з моніторингу прав людини, - МЗС

"І ми ці альтернативні варіанти не просто опрацьовували. Ми деякі випробували, випробували вже на практиці, доставляючи нафту з Чорного і Середземного морів на наші нафтопереробні заводи, щоб на практиці подивитися, як це буде виглядати економічно", - сказав президент Білорусі.

"Тому я хотів би почути, як тут йдуть справи. Як просувається переговорний процес сьогодні з Російською Федерацією і на перспективу, щоб визначитися, як нам діяти далі. Ну і щодо нафтовидобутку в Білорусі", - додав глава держави.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики