Цензор.НЕТ

21.01.17 19:08

"Усе складеться якнайкраще, якщо ми діятимемо спільно", - Меркель виступила за пошук компромісів між ЄС і США при Трампі

Канцлер ФРН Ангела Меркель прокоментувала інавгураційну промову нового президента США Дональда Трампа, закликавши його до спільних дій на основі раніше прийнятих правил.


Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Німецьку хвилю.

"Я твердо переконана в тому, що у нас все складеться якнайкраще, якщо ми діятимемо спільно, ґрунтуючись на загальні цінності й правила", - заявила глава німецького уряду в суботу, 21 січня, на прес-конференції після закритого засідання Християнсько-демократичного союзу (ХДС).

Заклик Ангели Меркель до дій на основі спільних домовленостей ставився як до сфери міжнародної економіки, так і до угод в рамках НАТО. Дональд Трамп не визнає міжнародні договори про вільну торгівлю і критично відгукується про співпрацю під егідою Північноатлантичного альянсу.


Також читайте: Меркель, Олланд і Путін домовилися активізувати переговори в "нормандському форматі"


"Найближчими рокками відносини в рамках трансатлантичного партнерства будуть не менш важливі, ніж раніше. Я над цим працюватиму", - запевнила канцлер ФРН. Вона також додала, що навіть за наявності різних думок можна завжди знайти компроміси, якщо ставитися один до одного з належною повагою.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики