Цензор.НЕТ

21.01.17 19:43

Україна вітає намір ОБСЄ посилити технічний потенціал спецмісії на Донбасі

Українська сторона вітає та підтримує намір СММ ОБСЄ в Україні надати у розпорядження своїх спостерігачів додаткові технічні спроможності, які дозволять їм організувати цілодобове спостереження з початку 2017 року.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на управління зв'язків з громадськістю Збройних Сил України.

Також читайте: Робота військкоматів вимагає перезавантаження, - Генштаб ЗСУ

"Ми підтримуємо наміри СММ ОБСЄ щодо надання своїм спостерігачам додаткового обладнання та розгортання передових спостережних постів на окупованих територіях Донбасу, - зазначив начальник Генерального штабу Збройних Сил України.
Під час зустрічі сторони обговорили проблемні питання щодо оптимізації та підвищення ефективності роботи місії ОБСЄ у спостереженні за ситуацією в районі проведення АТО та дотриманням режиму припинення вогню. Головною метою такої діяльності є збереження здоров'я і життя українських військовослужбовців та уникнення жертв серед мирного населення.

Також читайте: Військовий комітет НАТО висловив одностайну підтримку Україні в умовах російської агресії, - Муженко

Віктор Муженко подякував послу Ертурулу Апакану за послідовну позицію у підтриманні Мінських домовленостей та у сприянні встановленню миру в Україні.
"Сподіваюся, що у 2017 році на українській землі запанує мир. Це нам потрібно. Ми відкриті й готові співпрацювати з місією ОБСЄ для досягнення цієї мети у будь-якому форматі", - підкреслив начальник Генштабу.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики