Цензор.НЕТ

21.01.17 20:31

Держприкордонслужба зобов'язана розробити механізми швидкого й ефективного перекриття кордону з Росією, - Жебрівський

Українські прикордонники повинні бути готовими взяти під контроль ділянку кордону з Росією, тимчасово підконтрольну бойовикам.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в ефірі "112 Україна" заявив глава Донецької обладміністрації Павло Жебрівський.

"Є функції Державної прикордонної служби. Вона повинна закрити кордон з будь-якою країною - насамперед, країною-агресором. Насправді Держприкордонслужба зобов'язана розробити механізми швидкого і ефективного перекриття кордону, незалежно, коли це буде - за день, за рік", - сказав він.


Чиновник підтримав слова міністра внутрішніх справ Арсена Авакова про необхідність бути готовими до такого розвитку подій. "У принципі, те, що Державна прикордонна служба України повинна бути готова в будь-який момент і час перекрити в досить швидкому темпі кордон, - абсолютно міністр правий", - зазначив він.

Також читайте: Жебрівський: "За час існування Міністерства з питань окупованих територій я жодного разу не спілкувався з міністром". ВІДЕО

Нагадаємо, раніше глава МВС Арсен Аваков заявив, що вже в 2017 році постане завдання вийти на міжнародно визнаний державний кордон України на Донбасі.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики