Цензор.НЕТ

21.01.17 21:45

Українська делегація говоритиме в ПАРЄ про заручників Кремля, - Ірина Геращенко

Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) підніме питання про звільнення українських політв'язнів і заручників, які перебувають в Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила перший заступник глави Верховної Ради Ірина Геращенко на Facebook.

"Про журналістів Романа Сущенка і Миколу Семену, про режисера Олега Сенцова - бранців Кремля, наша українська делегація говоритиме в ПАРЄ, 24 січня, під час розгляду питання про свободу слова в Європі і нападки на журналістів ( до речі, автор доповіді - наш колега Володимир Арьєв).

Також читайте: Захист Сущенка проситиме для нього домашній арешт у консульському готелі: брат відмовився надати своє житло

І, звичайно, ми підніматимемо питання заручників на окупованих територіях- наших військових і цивільних, й бранців Кремля, зокрема кримських татар, під час вільних дебатів та обговорення моніторингової доповіді щодо ситуації в Україні. Боремося за звільнення заручників на всіх міжнародних майданчиках.
Минулого року завдяки зусиллям президента, дипломатів, мінської групи нам вдалося витягти трьох бранців Кремля і близько 20 заручників з окупованих територій", - написала перший віце-спикер.

Читайте також: МЗС закликає міжнародних партнерів вплинути на Росію для припинення переслідування українського журналіста Семени

Нагадаємо, раніше народний депутат Надія Савченко оприлюднила списки полонених і зниклих безвісти на території Донецької та Луганської областей.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики