Цензор.НЕТ

21.01.17 22:04

Із сайту Білого дому після інавгурації Трампа прибрали розділи про захист клімату й права ЛГБТ

Офіційний сайт Білого дому значно змінився після вступу на посаду нового президента.

Після інавгурації президента Дональда Трампа сайт Білого дому зазнав значних змін, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

Читайте також: Учасниці Маршу жінок у Вашингтоні хочуть звернути увагу Трампа на дискримінацію. ФОТО

Сторінки, присвячені політиці щодо зміни клімату та права ЛГБТ, були видалені.

З'явилася цитата Трампа з його відомим передвиборним закликом "Повернемо Америці велич". Крім того, з'явилися нові розділи, присвячені програмним пропозиціям нового президента.

Адміністрація виділила шість тем і виклала свої пропозиції в цих областях. Якщо коротко, вони такі:


- План "Америка насамперед" у сфері енергетики закликає до зниження енергетичних витрат і максимального використання ресурсів США.


- План "Америка насамперед" в області зовнішньої політики має на меті перемогу над радикальними ісламськими терористичними організаціями.


-Передбачається створення 25 мільйонів нових робочих місць у найближчі десять років і повернення до щорічного економічного зростання в 4 відсотки.

Також читайте: Трамп обіцяє викорінити "радикальний ісламістський тероризм"


- Планується повернення до потужних збройних сил через їхнє відновлення і створення передових систем протиракетної оборони.

- Розділ з підтримки правоохоронних органів включає план будівництва стіни на кордоні для припинення незаконної імміграції та потоку банд, насильства і наркотиків; скасування статусу міст-притулків та депортацію нелегальних іммігрантів, які вчинили злочини із застосуванням насильства.


- Розділ "Торговельні відносини, що працюють для всіх американців", закликає до виходу з транс-тихоокеанського партнерства і проведення нових переговорів щодо північноамериканської угоди про вільну торгівлю (NAFTA).
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики