Цензор.НЕТ

22.01.17 10:56

Деякі сили працюють над дестабілізацією та достроковими виборами в Україні. Я цього не допущу, - Порошенко

Порошенко заявив, що 2017 рік має стати роком, коли зміни в країні відчують широкі верстви українського населення.

Президент України Петро Порошенко заявив, що зробить все, щоб не допустити внутрішньої дестабілізації ситуації в країні. Зокрема, це він зазначив під час урочистостей з нагоди Дня соборності України, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

"Як Президент всіма доступними і законними способами протидіятиму спробам дестабілізувати країну і знищити всі ті перші результати, які забезпечила українська влада і вистраждав український народ", - сказав він.

Читайте також: "У нас є політичні сили, які в ретельно завуальованій формі пропонують нам відмовитися від Донбасу", - Порошенко

За словами Президента, деякі політики в Києві та Москві працюють над організацією в Україні "штучних протестів і дострокових парламентських виборів".

"Процеси та зміни, які ми почали в 2014 році, в 2015 році, перші зміни були очевидними тільки для реформаторів, а в 2016 році їх вже помітили й оцінили і всередині країни, і наші закордонні партнери", - зазначив Порошенко, додавши, що 2017 рік має стати роком, коли зміни відчують широкі верстви українського населення.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики