Цензор.НЕТ

22.01.17 14:12

Життя підозрюваних має бути у безпеці, щоб вони допомогли розкрити диверсійно-терористичну мережу, - Геращенко про замах

Політик подякував СБУ за врятоване життя.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Facebook Антона Геращенка.

"20 січня 2017 року - мій другий день народження. У цей день увечері в Києві працівники Служби безпеки України затримала двох осіб, які планували моє вбивство. Щиро дякую главі СБУ Василю Грицаку, всім тим співробітникам контррозвідки, оперативних служб, спецпідрозділу "Альфа", чиї імена я не маю права назвати, всім тим, хто і вдень, і вночі працював для того, щоб затримати небезпечних терористів і не дати їм підірвати ще один автомобіль із черговою жертвою в центрі Києва", - пише він.

Читайте також: "Головні мотиви замаху - контртерористична діяльність сайту "Миротворець" і жорстка публічна антиросійська діяльність Антона", - Шкіряк про Геращенка

Геращенко переконаний, що сам факт, що він був обраний російськими спецслужбами мішенню для чергового терористичного акту, говорить про те, що те, що він робить для захисту національної безпеки та інтересів України, є правильним.

"Крім того, хочу попередити організаторів і замовників моєї ліквідації, що проект "Миротворець", який стоїть у всіх вас, як кістка поперек горла, працюватиме незалежно від того, живий я чи ні. І вам його знищити не вдасться за жодних умов, - заявив Геращенко. - Щодо заяв російських пропагандистських ЗМІ і їхніх філій в Україні про нібито інсценування замаху на мене, то при публікації вашої брехні, прошу врахувати, що вчора ввечері Шевченківський районний суд заарештував без права внесення застави двох підозрюваних у справі щодо замаху на моє життя на два місяці".

Дивіться також: Підозрюваних у підготовці вбивства Антона Геращенка суд заарештував на 2 місяці. ВІДЕО

Також він повідомив, що при виборі запобіжного заходу суд врахував як обсяг наведених слідчими і прокурорами доказів щодо причетності до планування та підготовки мого вбивства, так і факт того, що один із двох затриманих був достроково амністований окупаційною владою Криму, спецслужбами РФ для участі в підривній роботі проти України, що, до речі, зроблено вже не вперше.

За 112 статтею Кримінального кодексу України їм обом загрожує міра покарання аж до довічного ув'язнення.

Підозрювані в організації ліквідації депутата є важливими свідками організації планомірного та цілеспрямованого державного тероризму з боку Російської Федерації.

На його думку, їхнє життя має бути у безпеці, щоб вони допомогли розкрити диверсійно-терористичну мережу, яка продовжує свою роботу в Україні, і запобігти подальшим терористичним актам проти українських журналістів і політиків.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики