Цензор.НЕТ

22.01.17 16:18

2016-го відкрито 190 справ про порушення митних правил на 8,4 млн грн, - Миколаївська митниця

У 2017 році пріоритетом у роботі Миколаївської митниці є системна боротьба з корупцією на всіх рівнях і напрямах митної діяльності, оновлення кадрового складу шляхом проведення відкритих кадрових конкурсів і оптимізація організаційної структури Миколаївської митниці ДФС.


Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник Миколаївської митниці Роман Кріль.

"Минулого року Миколаївська митниця підтвердила репутацію ключового елемента зовнішньої торгівлі України. Зокрема, вона оформила 44,2 тис. митних декларацій і 29 700 000 тонн вантажів, перерахувала в скарбницю платежів на 3800 млн гривень і запустила дві технічні новації - систему "Єдине вікно" та "Інформаційну систему портового співтовариства", - зазначив Роман Кріль.

Читайте також: Співробітниця ДФС Донецької області за 2000 доларів погодилася "закрити очі" на порушення на підприємстві, - поліція. ФОТО

За його словами, боротьба з контрабандою була і залишається головним пріоритетом діяльності Миколаївської митниці.

"У 2016 році митники завели 190 справ про порушення митних правил на 8,4 мільйона гривень. Була виграна низка резонансних судових справ, що забезпечило покарання контрабандистів. Зокрема, щодо однієї з таких справ як штраф до держбюджету надійшло понад 1 300 000 гривень", - заявив начальник Миколаївської митниці.

Також читайте: Податківці і "чорна сотня" запобігли незаконному експорту сільгосппродукції на 5 млн грн. ФОТОрепортаж


Він зазначив, що в новому році особливий акцент буде зроблений на системну боротьбу з корупцією.

"Інформацію про людей, які заплямували себе корупційними діями, треба оперативно передавати правоохоронцям органам і негайно звільняти. Чекає і допомога від самих правоохоронних органів, і ми відкриті до співпраці. Ми задіємо постійний внутрішній моніторинг роботи співробітників, щоб своєчасно реагувати на будь-які негативні сигнали", - запевнив він.


"Другим акцентом стане якісний кадровий відбір. Через відкриті кадрові конкурси залучатимемо фахівців, що мають бездоганну репутацію. Цей процес вже почався. У 2016 році Миколаївська митниця звільнила 10% особового складу і провела 4 відкритих кадрових конкурси. Нарешті, третім пріоритетом буде загальна оптимізація організаційної структури з метою підвищення ефективності митної роботи. Наше завдання - надавати громадянам і підприємцям оперативні якісні послуги та одночасно ретельно відстежувати порушників митного законодавства і щільно блокувати контрабандні потоки. Упевнений, що в 2017 році обидві ці завдання будуть виконані", - повідомив Роман Кріль.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики