Цензор.НЕТ

22.01.17 18:14

"Багато відсторонених тренерів у РФ продовжують працювати з допінгом. Без допінгу вони взагалі не можуть тренувати", - російський спортсмен

Тренер російських легкоатлетів Володимир Казарін, відсторонений за підозрою в порушенні антидопінгових правил, продовжує працювати.

Про це німецькому телеканалу ARD розповів російський бігун Андрій Дмитрієв, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на
"Спорт-Экспресс".

Читайте також: Понад 170 біатлоністів підписали звернення до IBU з вимогою відсторонити російських спортсменів через допінг-скандал

За словами Дмитрієва, в російському спорті йде симуляція реформ, яких ніколи не було.

"Якщо завжди мовчати про те, що в Росії все залишається так, як є, то нічого і не зміниться", - наводить ARD слова Дмитрієва. - "Казарін тренує далі - все так ось просто. Багато відсторонених тренерів продовжують працювати і вони працюють із допінгом. Без допінгу вони взагалі не можуть тренувати. І Казарін тут не найбільша риба. Я бачу, як тренери, які раніше працювали з допінгом, як і раніше в справі. І спортсмени, від яких я знаю, що вони вживали допінг, продовжують працювати з цими тренерами".

"Якщо країна стверджує, що змінюється, а ці люди продовжують залишатися в справі - тоді це обман, брехня. Виходить, що йде симуляція реформ, яких ніколи не було", - підкреслив спортсмен.

Також читайте: У відомої спортсменки і дитячого тренера Світлани Готфрід вкрали її медалі, - Аріелі
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики