Цензор.НЕТ

22.01.17 19:13

Болгарія має стати частиною об'єднаної Європи, - новий президент Радев

Новий президент Болгарії Румен Радев закликав громадян та політиків до створення справедливого суспільства, яке стане творцем майбутнього, де країна буде частиною об'єднаної Європи.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це він заявив на церемонії вступу на посаду.

"Церемонія інавгурації - це символ спадкоємності, без якої неможливо зміцнити державність. Ми втратили енергію та час, але неухильно рухалися в одному напрямі, щоб стати частиною об'єднаної Європи. Разом ми маємо будувати нове, справедливіше суспільство, яке базується на нормах закону та моралі, на принципах свободи та справедливості, суспільство, яке не є заручником минулого, а творцем майбутнього", - заявив Радев.

Президент пообіцяв, що в ім'я майбутнього Болгарії він конструктивно співпрацюватиме з урядом та парламентом, з політичними партіями та громадянським суспільством, а також з усіма державними інститутами.

Також читайте: Президент Болгарії Плевнелієв застеріг свого наступника Радева від визнання Криму російським

"Я буду президентом усіх болгар, незалежно від етнічної приналежності та віросповідання. Безкомпромісно захищатиму права, інтереси та гідність свого народу і вірю, що у нас є сили, щоб протистояти будь-яким випробуванням. Вірю в хороше майбутнє Болгарії", - підсумував Радев.

Відзначимо, в другому турі президентських виборів у Болгарії перемогу здобув незалежний кандидат, генерал-майор у відставці, колишній головнокомандувач ВПС Болгарії Румен Радев.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики