Цензор.НЕТ

22.01.17 20:44

"Необхідно, щоб пролунав чіткий сигнал: це неприйнятно", - глава олімпійського союзу Німеччини виступив за відсторонення РФ від Олімпіад 2018 і 2020 років

Російську олімпійську збірну необхідно усунути від участі в Іграх 2018 і 2020 років, якщо підтвердяться підозри про наявність державної системи допінгу в країні.

З цією заявою в неділю, 22 січня, виступив глава Німецького олімпійського спортивного союзу (Deutscher Olympischer Sportbund, DOSB) Альфонс Хьорман, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Німецьку хвилю.

Читайте також: "Багато відсторонених тренерів у РФ продовжують працювати з допінгом. Без допінгу вони взагалі не можуть тренувати", - російський спортсмен

"Необхідно, щоб пролунав чіткий сигнал: це неприйнятно", - заявив голова DOSB в інтерв'ю щотижневому виданню Welt am Sonntag.

"Якщо буде доведено, що Росія підтримувала систему допінгу на державному рівні й російський національний комітет цим явно порушував Олімпійську хартію, то відсторонення всієї Національної російської олімпійської збірної щонайменше від Ігор у Пхьончхані й Токіо має стати темою для серйозного обговорення у Міжнародному Олімпійському комітеті", - упевнений Альфонс Хьорман.

Також читайте: Відмова збірних від приїзду на ЧС-2018 може відбитися на позбавленні Росії турніру, - член МОК Паунд

За його словами, якщо будь-яка країна з такою очевидною зневагою ставиться до принципів Олімпійської хартії, її необхідно покарати найжорсткішим чином.


Рішення допустити 280 російських атлетів до Олімпійських ігор 2016 року, незважаючи на вже тоді відомі підозри про існування державної системи допінгу в Росії, Хьорман назвав помилкою. "За таких обставин російську збірну ні в якому разі не можна було допустити до Ігор", - заявив глава DOSB, додавши, що це рішення нашкодило іміджу МОК під керівництвом Томаса Баха.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики